Team

Team

Kim Reeves - President

Kim Reeves

President
BIO
Richard Sheridan - Vice President

Richard Sheridan

Vice President
Carla Sharp - Treasurer

Carla Sharp

Treasurer
Rachelle Tomm - Secretary

Rachelle Tomm

Secretary
Matt Ion - Communications

Matt Ion

Communications
BIO
Jeff Courtney - Merchandise

Jeff Courtney

Merchandise
BIO
Jason Belanger - Regions

Jason Belanger

Regions
BIO
Tai Van Patter - Membership

Tai Van Patter

Membership
Glyn Trafford - TTT Trainer

Glyn Trafford

TTT Trainer
Tim Lund - TTT Trainer

Tim Lund

TTT Trainer
Kim Reeves - TTT Trainer

Kim Reeves

TTT Trainer
Chris Susut - TTT &I4WDTA Trainer

Chris Susut

TTT &I4WDTA Trainer
Finbar O'Sullivan - TTT Trainer

Finbar O'Sullivan

TTT Trainer
Richard Sheridan - TTT Trainer

Richard Sheridan

TTT Trainer
Rachelle Tomm - TTT Trainer

Rachelle Tomm

TTT Trainer
Pete Goudswaard - TTT Trainer

Pete Goudswaard

TTT Trainer
Joe Shilliday - TTT Trainer

Joe Shilliday

TTT Trainer
Greg Sutfin - TTT Trainer

Greg Sutfin

TTT Trainer
Mike Brent - TTT Trainer

Mike Brent

TTT Trainer
Gary Lange - TTT Trainer

Gary Lange

TTT Trainer
Ken Noakes - TTT Trainer

Ken Noakes

TTT Trainer
Carrie Wood - TTT Trainer

Carrie Wood

TTT Trainer
Jason Belanger - TTT Trainer

Jason Belanger

TTT Trainer
Chad Achtemichuk - TTT & I4WDTA Trainer

Chad Achtemichuk

TTT & I4WDTA Trainer
Matt Ion - TTT Trainer

Matt Ion

TTT Trainer
Yen-Hsen Liem - Region 2 - Lower Mainland (Surrey)

Yen-Hsen Liem

Region 2 - Lower Mainland (Surrey)
Dawn Szumlak - Region 2 - Lower Mainland (Mission)

Dawn Szumlak

Region 2 - Lower Mainland (Mission)
Chris George - Region 3 - Thompson-Nicola (Merritt)

Chris George

Region 3 - Thompson-Nicola (Merritt)
Lawrence Arnett - Region 7A - Omineca

Lawrence Arnett

Region 7A - Omineca
Mike McNarland - Region 2 - Lower Mainland (Maple Ridge)

Mike McNarland

Region 2 - Lower Mainland (Maple Ridge)
Lory Fairfield - Region 2 - Lower Mainland (North Vancouver)

Lory Fairfield

Region 2 - Lower Mainland (North Vancouver)
Tyson Schutte - Region 8 - Okanagan (Kelowna)

Tyson Schutte

Region 8 - Okanagan (Kelowna)
Jake Burroughs - Region 5 - Cariboo (100 Mile House)

Jake Burroughs

Region 5 - Cariboo (100 Mile House)
Wes Kibble - Region 3 - Thompson-Nicola (Kamloops)

Wes Kibble

Region 3 - Thompson-Nicola (Kamloops)
Chris Humphries - Region 1 - Vancouver Island (Courtney-Comox)

Chris Humphries

Region 1 - Vancouver Island (Courtney-Comox)
Glen Crichton - Region 1 - Vancouver Island (Cowichan)

Glen Crichton

Region 1 - Vancouver Island (Cowichan)
Jen Gunn - Region 6 - Skeena (Terrace)

Jen Gunn

Region 6 - Skeena (Terrace)
Richard Kenneth Sheridan - Region 3 - Thompson-Nicola (Pritchard)

Richard Kenneth Sheridan

Region 3 - Thompson-Nicola (Pritchard)
Gerry Gagne - Region 6 - Skeena (Smithers)

Gerry Gagne

Region 6 - Skeena (Smithers)
BIO
Leah McQueen - Region 7B - Peace

Leah McQueen

Region 7B - Peace
BIO
Eric Watson - Region 2 - Lower Mainland (North Vancouver)

Eric Watson

Region 2 - Lower Mainland (North Vancouver)
BIO
Brian Pratt - Region 2 - Lower Mainland (Kitsilano)

Brian Pratt

Region 2 - Lower Mainland (Kitsilano)
BIO
Chad Achtemichuk - Region 7a - Omineca (Prince George)

Chad Achtemichuk

Region 7a - Omineca (Prince George)
BIO